Start Osiągnięcia uczniów OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZK. 2016/2017
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZK. 2016/2017 Drukuj Email
poniedziałek, 27 marca 2017 00:00

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017


1.

 

IV Dyktando regionalne "JASIELSZCZYZNA ZNA POLSZCZYZNĘ":

  • Sylwia Sychta kl. Id
  • Wiktoria Stelmach kl. Id
  • Szymon Sokulski kl. Ih
  • Maciej Śmiech kl.Ih

I Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego "Rozumiem"


Lp.

Imię i Nazwisko Klasa Miejsce w kraju Miejsce w województwie
1 Łukasz Pienta 4f I I
2 Paweł Gabański 3b I I
3 Agata Wielgosz 4d II II
4 Paulina Szerląg 4f IV III
5 Patryk Miśkowicz 3b VII II
6 Karolina Rak 4d IX IV
7 Sławomir Gotfryd 3b X III
8 Klaudia Górczany 2f XII I
9 Beata Rusztowicz 4d XII V
10 Ewa Pająk 4d XIII VI
11 Klaudia Rak 2f XIV II
12 Sandra Ślusarczyk 2f XX III

2.

 

Ogólnopolski Konkurs Interaktywny "Verstehen" z języka niemieckiego

IV miejsce w województwie podkarpackim - 70 w kraju - Mateusz Sochacki kl. IV b

  • VII m. w woj podkarpackim - Weronika Szczepańska kl. IV f
  • VIII m. w woj podkarpackim -Mateusz Sobota kl. IV h
  • IX m. w woj podkarpackim -Adam Lisowski kl. IV h
  • X m. w woj podkarpackim -Grzegorz Urbanik kl. IV h

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego "Deutschfreund"

XVIII m. w kraju - II m. w woj podkarpackim -Mateusz Sochacki kl. IV b

  • XXII m. w woj podkarpackim -Weronika Szczepańska kl. IVf
  • XXIII m. w woj podkarpackim -Mateusz Sobota kl. IVh
3.

 

VII miejsce w Finale Województwa w badmintonie chłopców

Drużyna w składzie: Eryk Głowacki kl. II e, Jakub Jakubczyk kl. II h, Piotr Dubiel kl. II h


4.

 

I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt.

Drużyna w składzie Edyta Mastej kl. IVf, Sara Dereś kl. IIIg, Weronika Dereś kl. Ik, Daria Kubal  kl. If

III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt.

Drużyna w składzie Edyta Mastej kl. IVf, Sara Dereś kl. IIIg, Weronika Dereś kl. Ik, Daria Kubal  kl. If


5.

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego "Weltsprachen Abitur"

  • Mateusz Sochacki kl. IV b
  • Mateusz Bejnar kl. III f


Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego "Sprachdoktor"

  • I miejsce w woj. podkarpackim / IV w kraju - Mateusz Sochacki kl. IV b ( tytuł laureata)
  • X miejsce w woj. podkarpackim -  Beata Rusztowicz kl. IV d
  • XI miejsce w woj. podkarpackim - Agata Wielgosz kl. IV d
  • XII miejsce w woj. podkarpackim - Karolina Rak kl. IV d
  • XV miejsce w woj. podkarpackim - Weronika Szczepańska kl. IV f
  • XVII miejsce w woj. podkarpackim - Mateusz Sobota kl. IV h

 

Kategoria kl.3

  • XI miejsce w woj. podkarpackim /80 w kraju - Mateusz Bejnar kl.III f ( dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku )


6.

Międzyszkolne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2017

" MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM "

  • III miejsce - Łukasz Gajda kl. IV b


7.

I Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny " ROZUMIEM "

  • I miejsce w woj. podkarpackim / I w kraju - Paweł Gabański
  • II miejsce w woj. podkarpackim / VII w kraju - Patryk Miśkowicz
  • III miejsce w woj. podkarpackim / X w kraju - Sławomir Gotfryd


8.

III Podkarpacka Olimpiada Energetyczna PWSZ Krosno

  • III miejsce - Patryk Miśkowicz
  • Wyróżnienie - Daniel Kosiński


9.

II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Energetyce Odnawialnej Kraków

  • III miejsce ( etap okręgowy ) - Patryk Miśkowicz


10

XXVI Turniej Wiedzy o Jaśle

  • III miejsce w kategorii szkoły ponadgimnazjalne

Drużyna w składzie: Paulina Jędrysik, Anna Nizioł, Karolina Wilisowska ( uczennice kl. III d )

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!