Start Kadra Kadra nauczycielska w roku szk. 2016/2017
Kadra nauczycielska w roku szk. 2016/2017 Drukuj Email
czwartek, 20 października 2016 00:00

KADRA NAUCZYCIELSKA w roku szk. 2016/2017

Lp.

Nazwisko

Imię

Nauczany przedmiot

1

mgr inż.

Pochroń

Mariusz

przedm. zaw -dyrektor

2

mgr

Kluszczyk

Łukasz

j.angielski - v-ce dyrektor

3

mgr

Roś

Maria

chemia,przedsiębiorczość - kierownik szk. praktycznego

4

mgr

Kalita

Tadeusz

chemia - kierownik laboratorium
5 mgr Białek Magdalena pedagog

6

mgr inż.

Błażejowska

Barbara

PO, chemia

7

mgr

Buchała

Beata

geografia, historia

8

mgr

Chłopek

Agnieszka

j.angielski
9 mgr Czaja Klaudia biologia

10

mgr inż.

Czajka

Małgorzata

chemia, przedm. inf.

11

mgr

Dacyl

Paweł

w.f.
12 mgr Dziadosz Agnieszka biologia
13 inż. Drożdż Jerzy przedm. inf. zaw.
14 mgr Fiałkiewicz Elżbieta w.f.

15

mgr

Gierut

Halina

j. ros. j. niem. biblioteka
16 mgr Jamrogiewicz Edyta j.pol. biblioteka
17 mgr inż. Jaworska Barbara chemia, przedm. zaw.
18 mgr Juryś Stefan technologia inf., przedm. zaw.
19

mgr inż.

Kawalec

Anna

przedm. gastronom.

20

mgr

Korzeń

Małgorzata

matematyka

21

mgr

Krupiński

Krzysztof

w.f.

22

mgr

Kukla

Andrzej

fizyka, matematyka

23

mgr inż.

Lewicz-Szańca

Ewa

przedm. gastronom.
24 mgr Łącka Ewa j.polski

25

mgr

Łupkowska

Jolanta

chemia

26

mgr

Maczuga

Agnieszka

w.f.

27

mgr inż.

Michalczyk

Piotr

przedm. zaw.

28

mgr inż.

Nowotyńska-Strojek

Mirosława

przedm. zaw.

29

mgr inż.

Paluch

Małgorzata

przedm. gastronom.

30

mgr inż.

Piwowarska

Elżbieta

przedm. gastronom.

31

mgr

Rabsztyn

Agata

j.angielski

32

mgr

Reczek

Barbara

religia

33

mgr inż.

Sędłak

Małgorzata

technologia inf.
34 ks Soja Piotr religia
35 mgr Sojka Lucyna matematyka

36

mgr inż.

Stęgowski

Marek

chemia, technologia inf.

37

mgr inż.

Styczyńska

Krystyna

przedm. gastronom.
38 mgr inż Surdek Waldemar przedm. inf. zaw.

39

mgr

Syzdek

Monika

j.niemiecki

40

mgr

Szot

Katarzyna

j.polski

41

mgr

Szpak

Elżbieta

j.polski

42

mgr inż.

Śmietana

Beata

przedm. gastronom.
43 mgr Wesołowska Małgorzata j.angielski

44

mgr inż.

Więcek-Furmanek

Monika

przedm. zaw.

45

mgr inż.

Wiśniowski

Bogusław

przedm. zaw.

46

mgr

Woźniak

Beata

j.niemiecki

47

mgr inż.

Zalewska

Ewa

chemia, przedm. zaw.

48

mgr

Zielińska-Niemiec

Krystyna

j.angielski

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!