Start Osiągnięcia uczniów OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZK. 2015/2016
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZK. 2015/2016 Drukuj Email
wtorek, 27 września 2016 00:00

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

1


Mateusz Sochacki kl.IIIb - 9 miejsce w województwie, 117 w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie z języka niemieckiego "Deutschfreund"

Bernard Fuk kl. IIh - 37 w województwie w Ogólnopolskim Konkursie z języka niemieckiego "Deutschfreund"

2


Elżbieta Miśkowicz kl IIId - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania prozy współczesnej - Pedagogiczna Biblioteka Wojewózka w Krośnie

Agata Wielgosz kl. IIId - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Sensowne Twory Słowne - Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle

3


II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym Dziewcząt - drużyna w składzie: Sara Dereś kl. IIg, Klaudia Furman kl. Id, Natalia Zajchowska kl. Id 

4
IV miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym Dziewcząt - drużyna w składzie: Sara Dereś kl. IIg, Klaudia Furman kl. Id, Natalia Zajchowska kl. Id -ZSP Nr 1 w Krośnie

5


Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Dziewczęta:

III miejsce Nikoletta Hańczak kl. IVb

IV miejsce Bożena Czech kl.If

V miejsce Diana Lechwar kl. If

Chłopcy:

III miejsce Piotr Kozicki kl. IIIh

6
Łukasz Gajda kl. IIIb - II miejsce w Międzyszkolnych Eliminacjach Wiedzy Pożarniczej 2016 "Młodzież zapobiega pożarom"

7


II miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w Jaśle drużyna w składzie:

Dominik Kubacki - kl. IIIb

Klaudia Patlewicz - kl. Id

Łukasz Gajda - kl. IIIb

Konrad Stasiowski - kl. IIIh

Ireneusz Kubacki - kl. Id

8


Mateusz Sochacki kl. IIIb - 2 miejsce w województwie podkarpackim, 31 miejsce w kraju w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego w kategorii klas III i IV Sprachdoktor

Paulina Czech kl. IId - 11 miejsce w województwie, 159 w kraju w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego w kategorii klas I i II Sprachdoktor

Anita Warchoł kl. Id - 20 miejsce w województwie i 254 w kraju w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego w kategorii klas I i II Sprachdoktor

9

 

Patryk Miśkowicz kl. IIb - I miejsce w Podkarpackiej Olimpiadzie Energetycznej pod patronatem KO w PWSZ w Krośnie

10

 

Dominik Białek - kl. IIIh - IV miejsce w Olimpiadzie Energetycznej

11

 

Radosław Zyguła - IIIh -  VIII miejsce w Olimpiadzie Energetycznej

12

Patryk Konopka - kl. IVd - I miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Chemicznym dla uczniów klas III LO i IV Technikum

13

Gabriela Marek - kl. IVd - IV miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Chemicznym dla uczniów klas III i IV

14


Robert Źrebiec - kl. IId - IV miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Chemicznym dla uczniów klas II i III

15


IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Motoryzacyjnym organizowanym przez LO w Nowym Żmigrodzie 
Drużyna w składzie:
Ślusarczyk Patryk kl. IVe
Krajewski Krystian kl. IVe
Bal Bartłomiej kl. IVe

V miejsce w zawodach o puchar Dyrektora ZSB w Jaśle - zawody drużynowe

16

 

I miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce koszykowej

II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce koszykowej

IV miejsce w półfinale Wojewódzkiej licealiady w koszykówce chłopców

Drużyna:
Jakub Racławski IVh, Krystian Czech IIIg, Kacper Juszczyk IIIb, Dawid Opałka IIIe, Kacper Miszczak IIf, Paweł Gabański IIb, Damian Żychowski IIb, Daniel Kosiński IIb


 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!