Start Szkolenie i praktyki zawodowe Praktyki zawodowe - Technik logistyk
Praktyki zawodowe - Technik logistyk Drukuj Email
czwartek, 17 marca 2016 10:01

Praktyka zawodowa jest nieodzowną częścią kształcenia młodzieży w technikum, a zajęcia praktyczne w zasadniczej szkole zawodowej. Celem praktyk jest sprawdzenie i pogłębienie umiejętności nabytych w szkole, poznanie środowiska zawodowego, przygotowanie do pracy zespołowej. Praktyka odbywa się na stanowiskach, na których w przyszłości będzie pracował uczeń – technik. Praktyka zawodowa jest tak zorganizowana aby uczniowie mieli możliwość zastosowania i pogłębiania zdobytej wiedzy i umiejętności zawodowych w rzeczywistych warunkach pracy.

Technik logistyk – w czasie praktyki zawodowej kształtuje umiejętności w zakresie prawa podatkowego, organizacji łańcucha dostaw, prowadzenia dokumentacji biurowej, korespondencji służbowej, obsługi branżowych programów komputerowych, systemów monitorowania i rejestrowania ładunków, wykorzystanie map drogowych i szlaków komunikacyjnych, archiwizacji dokumentów, międzynarodowych standardów identyfikacji ładunków i wymiany danych. Praktyka zawodowa w tym zawodzie organizowana jest w: AES- Jasło, POLWAX S.A – Jasło – Biuro Logistyki  i Realizacji Sprzedaży, Lotos Infrastruktura S.A. – Logistyka GL S.A. Baza Jasło, „ONETEX” Sp. z o.o. Metal Naft Krosno, Izohan – Oddział Jasło.

 


 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!