Start Kadra Kadra nauczycielska w roku szk. 2014/2015
Kadra nauczycielska w roku szk. 2014/2015 Drukuj Email
wtorek, 01 września 2015 00:00
 

KADRA NAUCZYCIELSKA w roku szk. 2014/2015 
 

Lp.

 

Nazwisko

Imię

 Nauczany przedmiot

1

mgr inż.

Pochroń

Mariusz                          

przedm. zaw -dyrektor

2

mgr

Kluszczyk

Łukasz

j.angielski - v-ce dyrektor

3

mgr

Roś

Maria

chemia,przedsiębiorczość - kierownik szk. praktycznego

4

mgr

Kalita

Tadeusz

chemia - kierownik laboratorium
5 mgr Jucha Magdalena pedagog

6

mgr inż.

Błażejowska

Barbara

PO, chemia

7

mgr

Buchała

Beata

geografia, historia

8

mgr

Chłopek

Agnieszka

j.angielski

9

mgr inż.

Czajka

Małgorzata

chemia, przedm. inf.

10

mgr

Dacyl

Paweł

w.f.
11 mgr Dziadosz Agnieszka biologia
12 inż. Drożdż Jerzy przedm. inf. zaw.
13 mgr Fiałkiewicz Elżbieta w.f.

14

mgr

Gierut

Halina

j. ros. j. niem. biblioteka
15 mgr Jamrogiewicz Edyta j.pol. biblioteka
16 mgr inż. Jaworska Barbara chemia, przedm. zaw.
17 mgr Juryś Stefan technologia inf., przedm. zaw.
18

mgr inż.

Kawalec

Anna

przedm. gastronom.

19

mgr

Korzeń

Małgorzata

matematyka

20

mgr

Krupiński

Krzysztof

w.f.

21

mgr

Kukla

Andrzej

fizyka, matematyka
22 pani

Kurdziel

Renata

zaj. prakt.

23

mgr inż.

Lewicz-Szańca

Ewa

przedm. gastronom.
24 mgr Łącka Ewa  j.polski

25

mgr

Łupkowska

Jolanta

chemia

26

mgr

Maczuga

Agnieszka

w.f.

27

mgr inż.

Michalczyk

Piotr

przedm. zaw.

28

mgr inż.

Nowotyńska-Strojek

Mirosława

przedm. zaw.

29

mgr inż.

Paluch

Małgorzata

przedm. gastronom.

30

mgr inż.

Piwowarska

Elżbieta

przedm. gastronom.
31 mgr

Pociask

Danuta

historia

32

mgr

Rabsztyn

Agata

j.angielski

33

mgr

Reczek

Barbara

religia

34

mgr inż.

Sędłak

Małgorzata

technologia inf.
35 ks Soja Piotr religia
36 mgr Sojka Lucyna matematyka

37

mgr inż.

Stęgowski

Marek

chemia, technologia inf.

38

mgr inż.

Styczyńska

Krystyna

przedm. gastronom.
39 mgr inż Surdek Waldemar przedm. inf. zaw.

40

mgr

Syzdek

Monika

j.niemiecki

41

mgr

Szot

Katarzyna

j.polski

42

mgr

Szpak

Elżbieta

j.polski

43

mgr inż.

Śmietana

Beata

przedm. gastronom.
44 mgr Wesołowska Małgorzata j.angielski

45

mgr inż.

Więcek-Furmanek

Monika

przedm. zaw.

46

mgr inż.

Wiśniowska

Elżbieta

chemia, przedm. zaw.

47

mgr inż.

Wiśniowski

Bogusław

przedm. zaw.

48

mgr

Woźniak

Beata

j.niemiecki

49

mgr inż.

Zalewska

Ewa

chemia, przedm. zaw.

50

mgr

Zielińska-Niemiec

Krystyna

j.angielski
51 mgr Źrebiec Wojciech przedm. zaw.
         

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!