Start Osiągnięcia uczniów OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZK. 2014/2015
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZK. 2014/2015 Drukuj Email
czwartek, 12 lutego 2015 09:53

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

1

Mateusz Sochacki – II b - III miejsce w województwie (32 w kraju) w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego DeutschfreundWeronika

Szczepańska – II f – 32 miejsce w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund

2

Beata Rusztowicz – II d - 39 miejsce w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund

3

Marcin Misiołek – II d – I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym „Miłe życia drobiazgi”

4 Dawid Czempiela kl. If – wyróżnienie w Konkursie recytatorskim Poezji Współczesnej autorstwa Bronisławy Betlej
5 Drużyna chłopców – II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Ręcznej Chłopców
6 Drużyna chłopców – V miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym Chłopców
7

Powiatowa Licealiada w indywidualnych biegach przełajowych

Karolina Studniarz – kl. 3 d – V miejsce
Piotr Kozicki – kl. 2h - V miejsce
Dawid Krępa – kl. 4d – VI miejsce
Konrad Stasiowski – kl. 2h – VII miejsce
Łukasz Zawiliński – kl. 4b – VIII miejsce

8 II miejsce drużyny w zawodach sportowych w VI Powiatowym Konkursie Ekologicznym
Patryk Warchoł – kl 2h
Piotr Kozicki - kl 2h
Konrad Stasiowski – kl. 2h
9 IV miejsce drużyny w Rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
Edyta Mastaj – kl. 2f 
Paulina Szerląg – kl. 1f
10 II miejsce drużyny w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
Edyta Mastaj – kl. 2f 
Paulina Szerląg – kl. 1f
11 Drużyna dziewcząt – III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Siatkowej Dziewcząt
12

Drużyna – III miejsce w Turnieju Szachowym o puchar Dyrektora I LO w Jaśle

Drużyna – IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w szachach
Natalia Socha – kl. 2d
Patryk Rypel – kl. 2h
Maciej Zoło – kl. 1b
Gabriela Budziak – kl. 2d
Robert Dyląg – kl. 1b
Damian Mlicki – kl. 1b

Udział drużyny dziewcząt i chłopców w Półfinale Województwa w badmintonie

 

13

II miejsce szkolnej drużyny sanitarnej w składzie :
Kinga Stój ( kl. IVc ), Wiktoria Hendzel ( kl. IV c), Magdalena Stawarz ( kl. IV c ), Michał Gołosiński ( kl.III b), Kamil Nigborowicz ( kl. III b ).

14

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap międzyszkolny:
Dominik Kubacki  ( kl. IIb ) – II miejsce
Łukasz Gajda ( kl. IIb ) – III miejsce

15

XVI Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego  „ Sprachdoktor” :

Mateusz Sochacki (kl. IIb ) – tytuł laureata , 15 miejsce w kraju, 1 w województwie
Dawid Hendzel ( kl.  IVb ) – 53 miejsce w kraju, 3 w województwie
Karolina Studniarz ( kl. III d ) – 170 miejsce w kraju, 16 miejsce w województwie
Bernard Fuk ( kl. Ih ) – 31  w województwie
Beata Rusztowicz (kl. II d) – 25 miejsce w województwie
Karolina Rak (kl. II d)  - 27 miejsce w województwie

Szkoła uzyskała Certyfikat Szkoły Łowców Talentów przyznany przez Politechnikę Wrocławską
i Ośrodek Rozwoju Edukacji.

16

Dawid Czempiel (kl. If) – wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim
„Twórczość Agnieszki Osieckiej”.

17

XIX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny w Nowym Żmigrodzie – III miejsce
Drużyna w składzie:
Patryk Ślusarczyk (kl. IIIe), Krystian Krajewski (kl. IIIe),Norbert Leśniak (kl. IIIe)

18 Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej chłopców – III miejsce

Drużyna w składzie:
Jakub Racławski (kl. IIIb), Paweł Gabański(kl. Ib), Kacper Juszczyk (kl. IIb), Kacper Miszczak (kl. If), Krystian Czech (kl. IIg), Paweł Szetlak (kl. IIIe), Adrian Kozecki (kl. IIIe).

19 Grand Prix Gminy Jasło w tenisie stołowym (cykl III turniejów Warzyce, Trzcinica, Osobnica): IV miejsce Sara Dereś (kl. Ig)
20 Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Warzyc:
III miejsce Sara Dereś (kl. Ig)
21

II Amatorski Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Miasta Jasła: 
V miejsce Sara Dereś (kl. Ig),

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!