Start Osiągnięcia uczniów OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZK. 2013/2014
środa, 01 października 2014 11:53

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

1

Konkurs Poezji Współczesnej autorstwa Bronisławy Betlej w Żarnowcu -wyróżnienie dla Agaty Wielgosz z kl. I d

2

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch – Freund”:
Uczeń klasy I b – Mateusz Sochacki – I miejsce w województwie w kategorii klas I

3 Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch – Freund”:
Uczennica klasy III c – Klaudia Urbanik – 14 miejsce w województwie w kategorii klas III
4

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch – Freund”:
Uczennica klasy II b – Marzena Sychta – II miejsce w województwie w kategorii klas II

5

III miejsce w Powiatowej Drużynowej Licealiadzie w szachach,

6

II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej drużyny chłopców

7

V miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej drużyny dziewcząt

8

V miejsce w Rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym drużyny dziewcząt

9

II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym drużyny dziewcząt

10

III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym drużyny chłopców

11

III miejsce ucznia kl. II b Krystiana Dybasia w V Powiatowym Konkursie Ekologicznym w kategorii „Makieta budynku”

12

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy – etap rejonowy  - II miejsce szkolnej drużyny sanitarnej w składzie : Kinga Stój ( kl. IIIc ), Wiktoria Hendzel ( kl. III c), Magdalena Stawarz ( kl. III c ), Michał Gołosiński ( kl.II b), Kamil Nigborowicz ( kl. II b ).

13

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap międzyszkolny –
Dominik Kubacki – II miejsce

14 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap międzyszkolny –
Łukasz Gajda – II miejsce
15

XV Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego  „ Sprachdoktor” :
Mateusz Sochacki (kl. Ib ) – tytuł laureata , 11 miejsce w kraju, I w województwie, w kategorii klas pierwszych

16 XV Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego  „ Sprachdoktor” :
Karolina Studniarz ( kl. II d ) – wyróżnienie , 56 miejsce w kraju, VII miejsce w województwie w kategorii klas drugich
17 XV Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego  „ Sprachdoktor” :
Gabriela Marek ( kl. II d ) – 145 miejsce w kraju, 17 w województwie,  w kategorii klas drugich.
18 XV Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego  „ Sprachdoktor” :
Dawid Hendzel ( kl.  3b ) – 66 miejsce w kraju, 8 w województwie w kategorii klas trzecich
19 XV Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego  „ Sprachdoktor” :
Klaudia Urbanik ( kl. 3c ) – 87 miejsce w kraju, 13  w województwie, w kategorii klas trzecich.
20 Szkoła uzyskała Certyfikat Szkoły Łowców Talentów przyznany przez Politechnikę Wrocławską i Ośrodek Rozwoju Edukacji.
21

Olimpiada Wiedzy Technicznej stopień centralny - Dariusz Brożyna  uzyskał tytuł laureata i III miejsce w kraju w 40, która odbyła się w dniach 10 – 13kwietnia 2014.

22

Konkurs wojewódzki  na „ Najlepszą pracę własną uczniów szkół ponadgimnazjalnych” - Mateusz Daraż zdobył IV miejsce i wyróżnienie  Konkurs odbył się 14.04.2014 w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej w Rzeszowie.

23

XV Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego  „ Sprachdoktor” w kategorii klas drugich - Marzena Sychta (kl. II d) – IV miejsce w województwie , 43 w kraju oraz wyróżnienie

24

III międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla szkół średnich Powiatu Jasielskiego pt. „ Twórczość Czesława Miłosza” - Karolina Musiał ( kl I d) –wyróżnienie