Start
Zakończenie roku szkolnego
środa, 02 lipca 2014 07:57

FOTOGALERIA

 

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 w Zespole Szkół nr 3 w Jaśle odbyło się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem:

  • Msza św. w kościele p.w. Matki Bożej Częstochowskiej
  • Uroczysty apel na sali gimnastycznej
  • Rozdanie świadectw

 

Oprawę artystyczną podczas mszy św. przygotowała pani mgr Barbara Reczek.

 

Po mszy św. w kościele dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice i młodzież spotkali się w sali gimnastycznej na uroczystym apelu. Na akademii obecni byli przedstawiciele Rady Rodziców w osobach: przewodnicząca pani Ewa Budziak oraz pan Witold Dubiel.

Dyrektor szkoły Mariusz Pochroń w swoim wystąpieniu podsumował pracę dydaktyczno-wychowawczą szkoły w roku szkolnym 2013/2014. Podziękował nauczycielom, uczniom i rodzicom za całoroczną wytężoną pracę. Uczniom pogratulował sukcesów w konkursach i olimpiadach, bardzo dobrych wyników w nauce oraz promocji do następnej klasy.

Uczniowie, którzy uzyskali wysoką średnią ocen lub angażowali się w pracę na rzecz szkoły otrzymali z rąk pana Dyrektora świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Dyrektor wspomniał, że najlepszy uczeń z każdej klasy uczestniczył w trzydniowej wycieczce "Lot Orłów". Życzył wszystkim spokojnych i pogodnych wakacji, a do młodzieży apelował o bezpieczeństwo i rozwagę w czasie wakacyjnego wypoczynku.

Przedstawiciele Rady Rodziców podziękowali Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu za owocną współpracę edukacyjno-wychowawczą, składając na ręce pana Dyrektora symboliczny bukiet kwiatów.

Oprawę artystyczną uroczystości przygotowali uczniowie pod kierunkiem pani mgr Edyty Jamrogiewicz oraz pani mgr inż. Barbary Jaworskiej.

Po uroczystym apelu uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.

 

/MP/

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!