Start
Czerwcowe porządki na cmentarzu na Podzamczu
wtorek, 01 lipca 2014 13:42

FOTOGALERIA 


Środowe przedpołudnie 18.06.2014 roku młodzież naszej szkoły Karol Wyroba z kl 2h oraz Mirosław Lenard i Paweł Kozioł z kl 1b wraz z opiekunami panią Agnieszką Chłopek, Agnieszką Maczugą i Agatą Rabsztyn poświęciła na uporządkowanie cmentarza wojennego nr 36 i 37 z okresu pierwszej wojny światowej, który położony jest na Podzamczu. Skoszona została trawa, usunięto chwasty, wyczyszczono nagrobki poległych żołnierzy. Uporządkowany został również teren cmentarza ze śmieci, wypalonych zniczy, liści, gałęzi i szkła. Jest to nie pierwsza tego typu akcja naszych uczniów, którzy w sposób szczególny kładą nacisk na pamięć i troskę o Miejsca Pamięci Narodowej. 

/AM/

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!