Wycieczka do Bączalu Dolnego
wtorek, 10 czerwca 2014 07:52

Ostatnie dni szkoły uczniowie klasy II „b” spedzają bardzo aktywnie. W poniedziałek 9 czerwca, wraz z wychowawcą mgr inż. Małgorzatą Czajką oraz nauczycielem wychowania fizyczego Pawłem Dacylem – zarazem kierownikiem wycieczki, wybraliśmy się do miejscowości Bączal Dolny w powiecie jasielskim.

Atrakcją  wyjazdu było przemierzenie specjalnie przygotowanych na terenie kompleksu rekreacyjnego tras quadowych o łącznej długości prawie 2000 metrów. Jazdę rozpoczęliśmy od trasy podstawowej, a swoją przygodę związaną z quadami zakończyliśmy na trasie dla profesjonalistów.

W czasie, gdy jedna grupa przemierzała piękne zakątki jasielszczyzny, druga mogła korzystać z boiska do piłki nożnej, siatkowej, czy wiaty grillowej.

Przemysław Janas