Start
Wycieczka rowerowa Jasło-Folusz
środa, 04 czerwca 2014 07:43

FOTOGALERIA

 

Dnia 21.05.2014r. zorganizowano dla chętnych uczniów naszej szkoły wycieczkę rowerową. W wyjeździe tym uczestniczyli uczniowie: z klasy: Ih: Szymon Gajecki, Piotr Kozicki, Patryk Marszałek, Kamil Lorek; z IIe: Bartłomiej Bal, Sebastian Źrebiec; z IIh: Jakub Michnal, Gabriel Najbar; z IIIb: Karol Gorczyca, Paweł Szydło; oraz opiekunowie: nauczyciele Paweł Dacyl i Krzysztof Krupiński, a także zaprzyjaźniony rowerzysta absolwent szkoły Jacek Kiełtyka.

Uczestnicy wycieczki przy wyjątkowo pięknej, słonecznej i bezwietrznej pogodzie pokonali ciekawą ponad 50-cio kilometrowa trasę wiodącą bocznymi, często szutrowymi drogami.

 Początkowo rowerzyści poruszali się w sąsiedztwie rzeki Wisłoki aż do Załęża. Dalej  przez Zawadę Osiecką, Samoklęski i Pielgrzymkę dotarli na Folusz. Tam urządzono ognisko. Po posiłku i odpoczynku na Foluszu rowerzyści skierowali się w stronę Cieklina, gdzie odwiedzili Muzeum Narciarstwa. Powrotna droga prowadziła przez  Osobnicę i Brzyście do Jasła.

 Chociaż podczas wyjazdu uczestnicy zmagali się z drobnymi defektami rowerowymi,  to na szczęście obyło się bez kraks i upadków. Wszyscy dzielnie pokonali niełatwą trasę i zadowoleni wrócili do domów.

/PD/

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!