Start
Pożegnanie klas maturalnych
środa, 30 kwietnia 2014 07:34

 

FOTOGALERIA

 

W dniu 25 kwietnia 2014 roku od Mszy Św. w kościele p.w. Matki Bożej Częstochowskiej rozpoczęły się uroczystości związane z pożegnaniem klas maturalnych. Następnie na uroczystej akademii cała społeczność szkolna żegnała uczniów klas maturalnych. Na apelu obecni byli nauczyciele, przewodniczący Rady Rodziców pan Witold Dubiel oraz uczniowie młodszych klas.

Uroczystość uświetnił program artystyczny w wykonaniu kolegów i koleżanek z klas III b i III d, przygotowany pod kierunkiem wychowawców mgr Moniki Syzdek i mgr inż. Marka Stęgowskiego.

Pan Dyrektor Mariusz Pochroń skierował do młodzieży kończącej szkołę następujące słowa:
"... My wszyscy - wychowawcy i nauczyciele - kształtowaliśmy Waszą osobowość, by przygotować Was do dorosłego życia. Staraliśmy się przekazać wam nie tylko wiedzę, ale również wartości którymi powinniście się kierować w dorosłym życiu. Dla Was wszystkich rozpoczyna się ważny okres w życiu - budowania własnej dorosłej przyszłości. Drogę wyznacza Wam najpierw matura, której zdawanie za kilka dni rozpoczniecie. Dalej studia, praca, rodzina… Każdy z Was będzie budował swoją przyszłość według własnego modelu.

Na koniec przemówienia powiedział „Życzę Wam najlepszych wyników z egzaminu maturalnego i zawodowego, a w życiu dorosłym pomyślności i odwagi, która dodaje skrzydeł i prowadzi w wymarzonym kierunku”. 

Życzenia dla maturzystów złożył również przewodniczący Rady Rodziców Pan Witold Dubiel.

Wyróżniający się uczniowie odebrali z rąk dyrektora świadectwa ukończenia szkoły, a także nagrody w formie książek i albumów, ufundowane przez Radę Rodziców.

Po uroczystej akademii uczniowie kończący szkołę udali się do sal lekcyjnych by z rąk wychowawcy odebrać upragnione świadectwa.

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!