Wyróżnienie dla Mateusza Daraża w wojewódzkim konkursie na „Najlepszą pracę własną uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych”
środa, 16 kwietnia 2014 11:25

Znaczącym osiągnięciem ucznia Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle jest zajęcie IV miejsca i otrzymanie wyróżnienia przez Mateusza Daraża kształcącego się w zawodzie technik mechatronik w konkursie wojewódzkim na „Najlepszą pracę własną uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych”.

Konkurs ten odbył się w dniu 14 kwietnia 2014 r. w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej w Rzeszowie.

Poziom jaki zaprezentowali uczestnicy konkursu był naprawdę imponujący. Komisja Konkursowa prace oceniała pod względem:

• oryginalności i innowacyjności
  • funkcjonalności
  • estetyki wykonania
  • wkładu pracy własnej
  • własne pomysły i rozwiązania zastosowane przez autora pracy
  • możliwość zastosowania w gospodarce

W konkursie zaprezentowano 10 prac z 7 szkół województwa podkarpackiego. Większa część wykonanych prac to były prace zbiorowe. Uczeń naszej szkoły Mateusz Daraż zajął IV m-ce i otrzymał wyróżnienie za pracę „Automatyczny sterownik wilgotności”. Wykonując swoją pracę potwierdził swoje nieprzeciętne zdolności.

Nauczycielem wspomagającym ucznia był Pan mgr Jerzy Drożdż.

Serdecznie gratulujemy!