Start
XII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Racjonalnym Żywieniu
poniedziałek, 31 marca 2014 08:01

FOTOGALERIA

 

W dniu 27 marca 2014 r. w Zespole Szkół nr 3 w Jaśle odbył się drugi etap XII Powiatowego Konkursu Wiedzy o Racjonalnym Żywieniu.

 

W tym roku nasza szkoła gościła przedstawicieli sześciu szkół, którzy w etapie indywidualnym (25 lutego b.r.) uzyskali największą liczbę punktów. Byli to przedstawiciele  Gimnazjum Nr 1 w Jaśle, Gimnazjum Nr 2 w Jaśle, Gimnazjum w Bieździedzy, Kołaczycach, Szebniach i Wróblowej.

 

Podobnie jak w latach poprzednich uczniowie rozwiązywali pięć zadań problemowych dotyczących funkcji i występowania różnych składników odżywczych ze szczególnym uwzględnieniem tegorocznej problematyki wiodącej: składników regulujących.

 

Laureatami tegorocznego konkursu zostali: I miejsce - Gimnazjum Nr 1 w Jaśle reprezentowane przez Piotra Dunaja, Aleksandrę Konieczną i Annę Zając (opiekun – mgr Maria Zajchowska), II miejsce - Gimnazjum w Kołaczycach reprezentowane przez Gabrielę Hajduk, Aleksandrę Iwanicką i Mariannę Sypień (opiekun – mgr Beata Opałka), III miejsce – Gimnazjum Nr 2 w Jaśle reprezentowane przez Ilonę Godniak, Karolinę Myśliwiec i Sylwię Rybkę (opiekun – mgr Maria Kosiek).

 

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy.

 

Zwycięzcom gratulujemy a uczniów gimnazjów z powiatu jasielskiego zapraszamy za rok. 

Organizatorzy konkursu - nauczyciele przedmiotów gastronomicznych dziękują sponsorom tegorocznego konkursu: Starostwu Powiatowemu w Jaśle oraz Radzie Rodziców Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle.

/EL/

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!