Start
21 luty – Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego …
niedziela, 02 marca 2014 12:15

 

Uczniowie klasy IV „f”- w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia ™Języka Ojczystego, przygotowania do egzaminu maturalnego z języka polskiego, współpracy z Biblioteką… Pedagogiczną… w Jaśle – uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez bibliotekarzy. Mieli możliwość ›zapoznać‡ się™ z zasadami retoryki , poprawnej polszczyzny w mowie i piśmie oraz kryteriami sporządzania bibliografii.

Wiedza na ten temat przydatna jest na co dzień , a w najbliższym czasie będzie niezbędna na egzaminie dojrzałości i w poszukiwaniu drogi życiowej. 

 
 
 

 

(EŁ)

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!