Start
Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie Chłopców
poniedziałek, 24 lutego 2014 12:15

 

FOTOGALERIA

 

W dniu 21.02.2014 odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie Chłopców.

Startowało 9-ciu zawodników z różnych klas. Uczestnicy podzieleni byli na II grupy. Dwóch pierwszych z każdej grupy wchodziło do finału. W finale grano na „ krzyż” czyli pierwszy z pierwszej grupy z drugim z drugiej grupy, pierwszy z drugiej grupy z drugim z grupy pierwszej.

Zwycięzcy grali o miejsca I,II przegrani o miejsca III, IV.

Klasyfikacja końcowa

I miejsce Szetlak Paweł kl. II e

II miejsce Kurzawa Daniel kl. II g

III miejsce Zagórski Karol kl. II e

IV miejsce Musiał Kamil kl. II e

Poziom Mistrzostw był bardzo wyrównany, walka do końca z zachowaniem zasad sportowej rywalizacji Fary Play. Nagrody ufundowała Rada Rodziców, rozdał Dyrektor mgr inż. Mariusz Pochroń, zawody zorganizował i prowadził mgr Krupiński Krzysztof. 

W dniu 21.02.2014 odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie Chłopców.

Startowało 9-ciu zawodników z różnych klas. Uczestnicy podzieleni byli na II grupy. Dwóch pierwszych z każdej grupy wchodziło do finału. W finale grano na „ krzyż” czyli pierwszy z pierwszej grupy z drugim z drugiej grupy, pierwszy z drugiej grupy z drugim z grupy pierwszej.

Zwycięzcy grali o miejsca I,II przegrani o miejsca III, IV.

Klasyfikacja końcowa

I miejsce Szetlak Paweł kl. II e

II miejsce Kurzawa Daniel kl. II g

III miejsce Zagórski Karol kl. II e

IV miejsce Musiał Kamil kl. II e

Poziom Mistrzostw był bardzo wyrównany, walka do końca z zachowaniem zasad sportowej rywalizacji Fary Play. Nagrody ufundowała Rada Rodziców, rozdał Dyrektor mgr inż. Mariusz Pochroń, zawody zorganizował i prowadził mgr Krupiński Krzysztof.

/KK/

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!