Start
Mistrzostwa szkoły - w badmintonie dziewcząt
poniedziałek, 24 lutego 2014 10:57
FOTOGALERIA

 

Mistrzostwa szkoły dziewcząt w badmintonie to już tradycja. 19.02.2014r odbyła się już VIII edycja tego turnieju. W rozgrywkach rywalizowało 9 zawodniczek w trzech grupach. Mecze rozgrywane były do 21 punktów. Zwyciężczynie poszczególnych grup rozegrały finał systemem „każdy z każdym”.

Mistrzynią szkoły w roku szkolnym 2013/2014 została Anna Garbacik z kl. IIg.

Drugie miejsce zajęła Dominika Jachimowska z kl. IId, a na trzecim miejscu uplasowała się Weronika Palar z kl. IIg.

Podsumowania turnieju dokonał dyrektor szkoły Mariusz Pochroń wręczając dyplomy i nagrody rzeczowe sfinansowane przez Radę Rodziców oraz nagrody pocieszenia dla wszystkich uczestniczek ufundowane przez organizatora Agnieszkę Maczugę.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i sportowe współzawodnictwo oraz zapraszam na IX edycję za rok.

/AM/

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!