Start
Wycieczka do Centrum Dziedzictwa Szkła Krosno
poniedziałek, 24 lutego 2014 10:28

 

FOTOGALERIA

 

Dnia 11 lutego w ramach wycieczki przedmiotowej odwiedziliśmy Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie – pierwsze i jedyne w Polsce interaktywne centrum turystyczno-kulturalne, prezentujące temat hutnictwa szkła i szklanej twórczości. Jest to miejsce w którym z bliska można przyjrzeć się procesom tworzenia, zdobienia i obróbki szkła, oraz wziąć w nich udział.

Celem naszej wycieczki było pogłębienie wiedzy na temat produkcji szkła, zobaczenie na własne oczy tego procesu oraz wypróbowanie własnych sił przy tworzeniu szkła, zdobieniu,  szlifowaniu i  grawerowaniu.  Kolejnym obiektem do zwiedzania była wystawa szklanych przedmiotów powstałych w krośnieńskim centrum. Wszystkie wyroby zachwycały swoim pięknem i oryginalnością.

Zachęcamy wszystkich do zwiedzenia tego niesamowitego miejsca.

Uczennice klasy II d

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!