Start
Wyjazd na narty Puławy Górne 2014
poniedziałek, 24 lutego 2014 09:34

FOTOGALERIA

Dnia 12.02.2014r. odbył się dla wszystkich chętnych uczniów  naszej szkoły wyjazd na narty do Puław Górnych na stok Kiczery.

Pomimo wręcz wiosennej aury w środku zimy i ogólnego braku śniegu stacja narciarska w Puławach nas nie zawiodła. Wyjeżdżaliśmy z Jasła w strugach deszczu a w Puławach powitało nas słońce i piękna bezwietrzna pogoda. Śniegu na stoku też nie zabrakło. Przy mocno dodatniej temperaturze nikt nie marzł, a odpoczynek nogom dawał wyciąg krzesełkowy. Wszyscy najeździli się do „upadłego”.

Korzystaliśmy z atrakcyjnej oferty dla szkół pod nazwą „narty dzieciom”, dzięki której za niewielką kwotę mieliśmy: karnet całodniowy, posiłek, instruktora i możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego.

W wyjeździe tym doskonalili swoje umiejętności narciarskie i snowbordowe uczniowie z kl. Ib, Ih, IIe, IIh, IIIb, IIIe, IVc pod opieką Pawła Dacyla i Krzysztofa Krupińskiego.

 

/PD/

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!