Start
Szkolny wyjazd na mecz Asseco Resovia - AZS Częstochowa
wtorek, 11 lutego 2014 08:54

FOTOGALERIA 

 

W sobotnie popołudnie dnia 08.02.2014r wyruszyliśmy 27-osobową grupą na mecz siatkówki do Rzeszowa. Wraz z organizatorkami panią Agnieszką Maczugą i panią Agnieszką Chłopek o godz. 15.30 wyjechaliśmy z Jasła bardzo podekscytowani i ciekawi kto wygra. Na miejsce dotarliśmy około godz 17 więc mogliśmy zobaczyć jak zawodnicy rozgrzewają się. Punktualnie o godz. 18.00 rozpoczęła się rywalizacja pomiędzy Asseco Resovią a AZS Częstochowa. Z zaciekawieniem obserwowaliśmy to co się dzieje na boisku, głośno dopingując Resovię. Mecz zakończył się w 3 setach dla Asseco Resovii. Zawodnikiem meczu ogłoszono Fabiana Drzyzgę. Po zakończeniu sportowych zmagań siatkarzy udało nam się zrobić pamiątkowe zdjęcia z zawodnikami Resovii, a także dostać autografy. Pełni wrażeń i sportowych emocji wróciliśmy przed godz. 22 do Jasła. Myślę, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję powtórzyć tego typu wyjazd.

/tekst - Karolina Zawiślak kl. IIIc, zdjęcia – Agnieszka Maczuga/

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!