Start
Wiktoria Hendzel uczennica klasy III Technik Analityk stypendystką Prezesa Rady Ministrów
poniedziałek, 06 stycznia 2014 23:26
 

 FOTOGALERIA

 

W dniu 17 grudnia 2013 r. w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia uczniom szkół ponadgimnazjalnych stypendiów Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej na rok szkolny 2013/2014. Stypendia otrzymało  255 uczniów z województwa podkarpackiego. Uroczystego wręczenia dyplomów dokonali Pani Małgorzata Chomycz-Śmigielska Wojewoda Podkarpacki, Pani Renata Butryn Poseł na Sejm RP oraz Pan Jacek Wojtas Podkarpacki Kurator Oświaty. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia, w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Nagrodzeni uczniowie mogą stanowić wzór dla swoich koleżanek i kolegów. Wojewoda Podkarpacki zwracając się do młodzieży gratulowała również nauczycielom i rodzicom, którzy motywują swoje pociechy i stwarzają im odpowiednie warunki do nauki. 

        Stypendystką z naszej szkoły została Wiktoria Hendzel, uczennica klasy III Technik Analityk. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

/JŁ/

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!