Start
Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt
poniedziałek, 02 grudnia 2013 09:32

FOTOGALERIA

 

Dnia 19 października odbyły się rejonowe  zawody w tenisie stołowym dziewcząt w Krośnie. Dzięki wcześniejszemu zajęciu w powiecie drugiego miejsca mogłyśmy zmierzyć się w kolejnym etapie rozgrywek z drużynami z Krosna, Strzyżowa, Iwonicza, Dukli.

Po losowaniu trafiłyśmy do grupy A, wraz z Technikum ze Strzyżowa , I LO z Jasła oraz  I LO z Krosna . Po ciężkiej walce udało nam się pokonać drużynę ze Strzyżowa, jednak poniosłyśmy porażkę z I LO z Jasła i I LO z Krosna.  W końcowej tabeli zajęłyśmy 5 miejsce.

Szkołę reprezentowały: Ewa Sroka kl IVf, Edyta Mastaj kl If, Paulina Szerląg kl If

Drużynę do zawodów przygotowała pani Elżbieta Fiałkiewicz, a opiekę na zawodach pełniła pani Agnieszka Maczuga

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

/Ewa Sroka/

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!