Start
Konkurs : Jasło na starej fotografii i współcześnie
poniedziałek, 04 listopada 2013 10:25

Konkurs ogłoszony jest w dwóch kategoriach:

I KATEGORIA – rozpoznaj miejsca na fotografii

II KATEGORIA – zrób minimum 3 współczesne zdjęcia miejsc i budynków z fotografii – wywołaj w wielkości 15x21 /podpisz z tyłu co przedstawia zdjęcie i swoje imię i nazwisko oraz klasę/


ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

I KATEGORIA – zwycięzcą zostanie osoba, która poprawnie odgadnie wszystkie miejsca uwidocznione na zdjęciach /w razie kilku poprawnych odpowiedzi zwycięzcę wyłonimy drogą losowania/ - poprawne odpowiedzi na kartkach z imieniem i nazwiskiem oraz klasą prosimy oddawać do pani Agnieszki Maczugi /nauczycielka WF/ lub pani Agnieszki Chłopek /nauczycielka j. angielskiego/

II KATEGORIA – zwycięzcą zostanie uczeń, który zrobi najlepsze zdjęcie współczesne danego miejsca czy budowli. Zgłaszane zdjęcia muszą być w wersji wydrukowanej. Format pracy wynosić powinien minimalnie 15x21. Dopuszczalne są wszelkie kolory fotografii i dowolna technika. Każdy z uczestników może zgłosić minimalnie 3 zdjęcia /różne/. Każde zdjęcie powinno być opisane na odwrocie: imię i nazwisko autora oraz klasa.

Najlepsze zdjęcia każdego miejsca i budynku zostaną nagrodzone.
Zgłoszenia prac prosimy przekazywać do organizatorek konkursu: pani Agnieszki Maczugi i pani Agnieszki Chłopek.

Termin konkursu obydwu kategorii upływa 06.12.2013 roku

Organizatorzy: Agnieszka Maczuga i Agnieszka Chłopek

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody

Poniżej zdjęcia konkursowe:

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!