Start
Kwesta na Nowym Cmentarzu w Dniu Wszystkich Świętych
poniedziałek, 04 listopada 2013 10:05

FOTOGALERIA

 

W dniu 1. Listopada na Nowym Cmentarzu w Jaśle wolontariusze i sympatycy Szkolnych Kół Caritas z jasielskich szkół ponadgimnazjalnych, prowadzili kwestę na  zakup paczek mikołajkowych dla dzieci z powiatu jasielskiego.

W kweście tej uczestniczyło 8 uczniów z naszej Szkoły.

Odwiedzający groby swoich bliskich z życzliwością i sympatią odnosili się do kwestujących. Chętnie przekazywali datki na wskazany cel.

Pozyskane fundusze przekazaliśmy do Caritas rejonu jasielskiego. W najbliższym czasie za zebrane ofiary zostaną zakupione artykuły, z których już w grudniu przygotujemy dzieciom „paczki od Św. Mikołaja”.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

/BR/

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!