Start
Porządki na cmentarzu wojennym nr 36 i 37 na Podzamczu
poniedziałek, 04 listopada 2013 09:56

FOTOGALERIA

  

W ramach współpracy z Urzędem Miasta nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 wraz z uczniami  sprawują opiekę nad cmentarzem wojennym nr 36 i 37 i od kilku lat  aktywnie włączają się w jego porządkowanie. Kiedy wszyscy pochłonięci są myślą o grobach swoich najbliższych, pochylamy się nad mogiłami tych, którzy spoczywają na naszych ziemiach z dala od swojej ojczyzny. W dniu 26 października pięcioro uczniów naszej szkoły - Dominika Jachimowska, Karolina Studniarz z klasy IId, Paweł Kozioł, Mirosław Lenard i Kacper Juszczyk z klasy Ib wraz z nauczycielkami - panią Agnieszką Chłopek, Agatą Rabsztyn, Agnieszką Maczugą oraz panią Barbarą Żegleń z Urzędu Miasta uporządkowali i oczyścili teren cmentarza z liści i gałęzi. Po zakończonych pracach uczniowie zapalili lampki i znicze pod pomnikiem upamiętniającym poległych żołnierzy.

/ACh i AM/

 

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!