Start
Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców
środa, 23 października 2013 11:22

FOTOGALERIA

 

W dniu 22.10.2013 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców. Uczestniczyło 30 zawodników z różnych klas. Mistrzostwa rozgrywane były systemem  przegrany zawodnik odpada wygrany przechodzi dalej. Po pasjonujących pojedynkach wyłoniona została finałowa trójka.  Z układu tabeli turniejowej wynikło kto gra o I ,II , III, IV miejsce.

I miejsce Daniel Walczyk kl IV j

II miejsce Sobota Mateusz kl I h

III Dziędzioł Patryk kl III e

IV miejsce Szydło Paweł kl III b

Nagrody i dyplomy  są sponsorowane przez Radę Rodziców.

Mistrzostwa  zorganizował i prowadził mgr Krupiński Krzysztof

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!