Start
Częstochowa - Lesniów - Pielgrzymka Maturzystów
środa, 02 października 2013 08:41

FOTOGALERIA

 

28 września 2013 roku maturzyści z  naszej szkoły wraz z katechetami, wychowawcami i nauczycielami odbyli pielgrzymkę na Jasną Górę. Po dotarciu  na miejsce, mieliśmy czas na prywatną adorację, a także okazję, by poznać "Skarby Jasnej Góry". O godzinie 12:00 odbyła się Msza Święta dla maturzystów z Diecezji Rzeszowskiej, którą poprowadził biskup Edward Białogłowski.
Po Eucharystii udaliśmy się do Sanktuarium Maryjnego w Leśniowie, gdzie zostaliśmy zapoznani z jego historią i pod przewodnictwem księdza Piotra Nowakiewicza odprawiliśmy Drogę Krzyżową. Około godziny 16;00 wyruszyliśmy w bardzo dobrych nastrojach w drogę powrotną do Jasła.

/Ewa Sroka IV f/ 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!