I Powiatowy Piknik Ekologiczny ,, Eko – RABAN”
wtorek, 01 października 2013 11:26

W dniu 20 września na płycie Jasielskiego Rynku odbył się I Powiatowy Piknik Ekologiczny „Eko – Raban” którego celem  było promowanie postaw proekologicznych i edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży.

W trakcie Pikniku odbywały się konkursy przeznaczone dla młodzieży szkolnej. W trzech spośród tych konkursów brali udział uczniowie Zespołu Szkół nr 3.

W konkursie na etiudę filmową swoje opracowanie przedstawili uczniowie klasy II b : Przemysław Janas i Kamil Mastej.

W konkursie na strój wykonany z surowców wtórnych uczennice klasy III c: Kamila Jodłowska, Kornela Szudy, Sara Barczentewicz i Izabela Patyk zaprezentowały dwa stroje, które zaprojektowały i samodzielne wykonały.

W konkursie na plakat o tematyce ekologicznej swoje prace przedstawiły trzy uczennice klasy III c: Wiktoria Hendzel, Ewa Juszkiewicz i Magdalena Stawarz. W tym konkursie największe uznanie zyskały plakaty naszych uczennic, które zostały laureatkami zdobywając:

I miejsce - Wiktoria Hendzel  za plakat „Ziemia dla człowieka

III miejsce – Ewa Juszkiewicz za plakat „Przyroda jest wieczna”

Wyróżnienie – Magdalena Stawarz za plakat „Chroń naturę, okaż kulturę"

Laureaci otrzymali pamiątkowe nagrody i dyplomy.

/TK/