Start Kadra Kadra nauczycielska w roku szk. 2012-2013
Kadra nauczycielska w roku szk. 2012-2013 Drukuj Email
środa, 10 października 2012 07:56

KADRA NAUCZYCIELSKA w roku szk. 2012/2013 
 

Lp.

 

Nazwisko

Imię

 Nauczany przedmiot

1

mgr inż.

Pochroń

Mariusz                          

przedm. zaw -dyrektor

2

mgr

Kluszczyk

Łukasz

j.angielski - v-ce dyrektor

3

mgr

Roś

Maria

chemia,przedsiębiorczość - kierownik szk. praktycznego

4

mgr

Kalita

Tadeusz

chemia - kierownik laboratorium

5

mgr

Bartólewska

Maria

pedagog szkolny

6

mgr inż.

Błażejowska

Barbara

PO, chemia

7

mgr

Buchała

Beata

geografia, historia

8

mgr

Chłopek

Agnieszka

j.angielski

9

mgr inż.

Czajka

Małgorzata

chemia, przedm. inf.

10

mgr

Dacyl

Paweł

w.f.

11

mgr

Gierut

Halina

j. ros. j. niem. biblioteka

12

mgr

Jucha

Magdalena

j.polski

13

mgr inż.

Kawalec

Anna

przedm. gastronom.

14

mgr

Korzeń

Małgorzata

matematyka

15

mgr

Krupiński

Krzysztof

w.f.

16

mgr

Kukla

Andrzej

fizyka, matematyka

17

pani

Kurdziel

Renata

zaj. prakt.

18

mgr

Kutyna

Mirosław

w.f.

19

mgr inż.

Lewicz-Szańca

Ewa

przedm. gastronom.
20 mgr Łącka Ewa  j.polski

21

mgr

Łupkowska

Jolanta

chemia

22

mgr

Maczuga

Agnieszka

w.f.

23

mgr

Mianowska

Agnieszka

biologia

24

mgr inż.

Michalczyk

Piotr

przedm. zaw.

25

ks

Nowakiewicz

Piotr

religia

26

mgr inż.

Nowotyńska-Strojek

Mirosława

przedm. zaw.

27

mgr inż.

Paluch

Małgorzata

przedm. gastronom.

28

mgr inż.

Piwowarska

Elżbieta

przedm. gastronom.
29 mgr

Pociask

Danuta

historia

30

mgr

Rabsztyn

Agata

j.angielski

31

mgr

Reczek

Barbara

religia

32

mgr inż.

Sędłak

Małgorzata

technologia inf.
33 mgr Sojka Lucyna matematyka

34

mgr inż.

Stęgowski

Marek

chemia, technologia inf.

35

mgr inż.

Styczyńska

Krystyna

przedm. gastronom.

36

mgr

Syzdek

Monika

j.niemiecki

37

mgr inż.

Szmyd

Adam

inf. przedm. zaw.

38

mgr

Szot

Katarzyna

j.polski

39

mgr

Szpak

Elżbieta

j.polski

40

mgr inż.

Śmietana

Beata

przedm. gastronom.

41

mgr

Twarduś

Magdalena

j.angielski

42

mgr inż.

Więcek-Furmanek

Monika

przedm. zaw.

43

mgr inż.

Wiśniowska

Elżbieta

chemia, przedm. zaw.

44

mgr inż.

Wiśniowski

Bogusław

przedm. zaw.

45

mgr

Woźniak

Beata

j.niemiecki

46

mgr inż.

Zalewska

Ewa

chemia, przedm. zaw.

47

mgr

Zielińska-Niemiec

Krystyna

j.angielski
         
48 mgr inż. Ćwik Bożena przedm. zaw.
49 mgr Preisner Beata matematyka
50 mgr Katarzyna Sorys j. niemiecki, j. rosyjski
         

Niepełnozatrudnieni

   
51 mgr inż. Jaworska Barbara chemia, przedm. zaw.
52 mgr Juryś Stefan technologia inf.

53

mgr

Górzan

Marta

podstawy psychologii

54

mgr Źrebiec Wojciech przedm. zaw.
55 mgr Wesołowska Małgorzata j.angielski

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!