Start Kadra Kadra nauczycielska w roku szk. 2011-2012
Kadra nauczycielska w roku szk. 2011-2012 Drukuj Email
środa, 10 października 2012 07:53

Nauczyciele Zespołu Szkół nr3 w Jaśle

Lp.

Nazwisko

Imię

Nauczany przedmiot

1

mgr inż.

Pochroń

Mariusz

przedm. zaw        -dyrektor

2

mgr

Kluszczyk

Łukasz

j.angielski     -v-ce dyrektor

3

mgr

Roś

Maria

chemia,przedsiębiorczość  -kier. szk. praktycznego

4

mgr

Kalita

Tadeusz

chemia     -kier. laboratorium

5

mgr

Bartólewska

Maria

pedagog

6

mgr inż.

Błażejowska

Barbara

PO, chemia

7

mgr

Buchała

Beata

geografia, historia

8

mgr

Chłopek

Agnieszka

j.angielski

9

mgr inż.

Czajka

Małgorzata

chemia, przedm. inf.

10

mgr inż.

Ćwik

Bożena

geografia, przedm. zaw.

11

mgr

Dacyl

Paweł

w.f.

12

mgr

Fiałkiewicz

Elżbieta

w.f.

13

mgr

Gierut

Halina

biblioteka

14

mgr

Jamrogiewicz

Edyta

j.polski

15

mgr inż.

Jaworska

Barbara

chemia, przedm. zaw.

16

mgr

Jucha

Magdalena

j.polski

17

mgr

Juryś

Stefan

matematyka, informatyka

18

mgr inż.

Kawalec

Anna

przedm. gastronom.

19

mgr inż.

Klocek

Krystyna

biologia

20

mgr

Kopera

Janina

j.polski

21

mgr

Korzeń

Małgorzata

matematyka

22

mgr

Krupiński

Krzysztof

w.f.

23

mgr

Kukla

Andrzej

fizyka, matematyka

24

pani

Kurdziel

Renata

zaj. prakt.

25

mgr

Kutyna

Mirosław

w.f.

26

mgr inż.

Lewicz-Szańca

Ewa

przedm. gastronom.
27 mgr Łącka Ewa

28

mgr

Łupkowska

Jolanta

chemia

29

mgr

Maczuga

Agnieszka

w.f.

30

mgr

Mianowska

Agnieszka

biologia

31

mgr inż.

Michalczyk

Piotr

przedm. zaw.

32

ks

Nowakiewicz

Piotr

religia

33

mgr inż.

Nowotyńska-Strojek

Mirosława

przedm. zaw.

34

mgr inż.

Paluch

Małgorzata

przedm. gastronom.

35

mgr inż.

Piwowarska

Elżbieta

przedm. gastronom.
36 mgr

Pociask

Danuta

historia

37

mgr

Rabsztyn

Agata

j.angielski
38 mgr Preisner Beata matematyka

39

mgr

Reczek

Barbara

religia

40

mgr inż.

Sędłak

Małgorzata

technologia inf.
41 mgr Sojka Lucyna matematyka

42

mgr inż.

Stęgowski

Marek

chemia, technologia inf.

43

mgr inż.

Styczyńska

Krystyna

przedm. gastronom.

44

mgr

Syzdek

Monika

j.niemiecki

45

mgr inż.

Szmyd

Adam

inf. przedm. zaw.

46

mgr

Szot

Katarzyna

j.polski

47

mgr

Szpak

Elżbieta

j.polski

48

mgr inż.

Śmietana

Beata

przedm. gastronom.

49

mgr

Twarduś

Magdalena

j.angielski
50 mgr Wesołowska Małgorzata j.angielski

51

mgr inż.

Więcek-Furmanek

Monika

przedm. zaw.

52

mgr inż.

Wiśniowska

Elżbieta

chemia, przedm. zaw.

53

mgr inż.

Wiśniowski

Bogusław

przedm. zaw.

54

mgr

Woźniak

Beata

j.niemiecki

55

mgr inż.

Zalewska

Ewa

chemia, przedm. zaw.

56

mgr

Zielińska-Niemiec

Krystyna

j.angielski

Niepełnozatrudnieni

57 mgr Duralska Anna j.angielski

58

mgr

Górzan

Marta

podstawy psychologii

59

mgr

Reczek

Zbigniew

fizyka
60 mgr Sorys Katarzyna j.niemiecki, j.rosyjski
 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!