Start
Wycieczka do Parku Rozrywki ABlandia w Rytrze Drukuj Email
piątek, 15 czerwca 2012 18:51

FOTO

 

31 maja 2012 roku klasa Ib i Ic wyjechała na wycieczkę do parku linowego ABlandia w Rytrze. Opiekunami naszej wspaniałej i niezapomnianej wycieczki była Pani Monika Syzdek, Pani Jolanta Łupkowska oraz Pani Barbara Reczek.
Gdy byliśmy już na miejscu zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez tamtejszych instruktorów.  Po przywitaniu i założeniu szelek bezpieczeństwa zostaliśmy podzieleni na 2 grupy, które przeszły fachowe szkolenie na próbnej trasie. Po zaliczonym egzaminie mogliśmy wybrać trasę zieloną lub czerwoną. Na zieloną szli Ci bardziej „bojący” na czerwoną prawdziwi chojracy!:). Druga grupa zaś poszła na „BigSwenga” z przystojnym Panem instruktorem! Wszyscy, mimo że na dole wydawało im się takie proste, na górze poczuli, co to strach (nie tylko dziewczyny się bały). W końcu to było ponad 17 metrów w górę pomiędzy drzewami. Niektórym puszczały nerwy i krzyczeli w niebogłosy. 

Po tych atrakcjach Ci, którzy nie wybrali się na BigSwenga mogli iść na „Pajączka”. Przyznam szczerze ze obie te rzeczy wyglądały strasznie, ale warto było przełamać się by teraz mieć, co wspominać.J

Zachęcamy wszystkich do wybrania się na taką wycieczkę -  poleca Ib i Ic.

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!