Start Osiągnięcia uczniów OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZK. 2011/2012
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZK. 2011/2012 Drukuj Email
wtorek, 12 czerwca 2012 22:51

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

 

Lp

                                                                  Osiągnięcia

1

Grzegorz Papciak, kl .Ie – 15 miejsce w województwie i 255 w kraju wśród uczniów klas pierwszych w ogólnopolskim konkursie z j.niemieckiego.

2

Izabela Wojdyła, kl. Ic oraz Michał Reczek kl. Ie  ex aequo 19 miejsce w województwie, 340 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie j. niemieckiego

3

Wiktoria Hendzel Ic – 22 miejsce w województwie i 364 w kraju w ogólnopolskim konkursie z  j. niemieckiego

4

Aneta Szot kl 2 f – 23 miejsce w województwie i 441 w kraju w ogólnopolskim konkursie z j. niemieckiego

5

Izabela Czapla kl 2a – 37 miejsce w województwie i 533 w kraju w ogólnopolskim konkursie z j. niemieckiego

6

Justyna Jedziniak kl. 2f – 43 miejsce w województwie i 536 w kraju w ogólnopolskim konkursie j. niemieckiego

7

Katarzyna Kędzior kl. IIIc, Konrad Gozdecki – wyróżnienie w XVII edycji Konkursu Recytatorskiego poezji współczesnej autorstwa Bronisławy Betlej

8

Katarzyna Kędzior kl. IIIc, Paulina Żabińska – udział w Koncercie Kolęd w Bibliotece Pedagogicznej

9

Anna Bykowska kl. IIc Katarzyna Kucińska IIIc –III miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Informatycznym pt. „Człowiek – przyjaciel czy wróg natury”

10

IX miejsce dziewcząt w Półfinale Województwa w badmintonie- Klaudia Wójtowicz –IIa, Patrycja Sendra IIj,

Dominika Szpak If

11

V miejsce chłopców w Półfinale Województwa w badmintonie Wojciech Klocek IVj, Sebastian Sysoł IIIf

12

V miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców

13

IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców: Tomasz Michalski –IIIe, Dzięcioł Patryk – Ie,

Osika Paweł Ib

14

IV miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych

15

VIII miejsce w Powiatowych indywidualnych biegach przełajowych

16

III  miejsce drużyny w III Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Starosty Jasielskiego

17

II miejsce w kategorii plakat „Mała kropla” – wielki dar dla Zuzanny Hućko IVd

18

II miejsce - Ewelina Garbacik w Rejonowej XX Olimpiadzie wiedzy o zdrowym stylu życia

19

Weronika Hendzel IV j - wyróżnienie za najlepszy plakat w VII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Porozmawiajmy o Aids”

20

Nadanie szkole Certyfikatu Wojewódzkiego Szkoły Promującej Zdrowie

21

Wyróżnienie za spektakl Carpe Diem podczas VII Przeglądu Profilaktycznych Grup Teatralnych w wykonaniu uczniów z kl. Ib i IIj

 

22

Udział szkoły w projektach unijnych

„Feniks” – program odbudowy i poularyzacji i wspomaganie fizyki w szkołach w celu rozwijania podstawowych kompetencji naukowo-technicznych, matematycznych i i informatycznych uczniów.”

- udział z projektem „Zestaw doświadczeń z mechaniki” w V Wojewódzkim Konkursie Projektów Naukowych – Tomasz Ostręga,  Marek Ziobrowski kl IIh

- własne stanowisko eksperymentalne w namiocie Uniwersytetu Rzeszowskiego na II Interaktywnym Pikniku Wiedzy „Dzień Odkrywców” w Rzeszowie

- udział w tygodniowych warsztatach fizycznych w Polańczyku będących nagrodą dla laureatów IV Wojewódzkiego Konkursu Projektów Naukowych – Tomasz Marek, Tomasz Poręba, Krzysztof Reczek kl IIIe

-III miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Projektów Naukowych w ramach projektu „Feniks” za projekt „Model pioruna na pinezkach i lampie plazmowej z żarówki – Tomasz Marek, Tomasz Poręba, Krzysztof Reczek kl III e

- udział z projektem ”Jak fotonami pogonić elektrony” w III Wojewódzkim Konkursie Projektów Naukowych- Tomasz Marek, Rafał Buczek kl. IIe

-udział z projektem „Jak wyznaczyć współczynnik załamania światła w II Wojewódzkim Konkursie Projektów Naukowych Tomasz Marek, Rafał Buczek, kl. IIe -  Miłosz Janusz, Grzegorz Czajkowski  kl III LO

I miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Projektów Naukowych za plakat „Model ogniwa Volty” – Tomasz Poręba, Krzysztof Reczek kl I e

 

23

Udział w projekcie realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – „Odkrywać nieznane, tworzyć nowe- program rozwijania zainteresowań fizyką”

Wyróżnienie dla dwóch zespołów uczniowskich

-Tomasz Ostręga i Marek Ziobrowski z kl IIe za projekt „Działko Gausa i akcelerator magnetyczny”

- Michał Szarek i Kamil Światek z kl Ie za projekt „Działo dymne”

- Marek Ziobrowski kl IIIe – I miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy i Umiejętności „Warsztaty Cern”

-Mateusz Fitacz kl IIIe – II miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy i Umiejętności „Warsztaty Cern”

 

24

 

Wyróżnienie dla Weroniki Hendzel uczennicy kl. IVj w  VII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Porozmawiajmy o AIDS” zorganizowanym przez Wojewódzką Stacje Sanitarno Epidemiologiczną w Rzeszowie ( 2011)

II miejsce w Etapie Rejonowym XX Mistrzostw Pierwszej Pomocy- szkolnej drużyny  sanitarnej   w składzie:

Jarosław Czajka kl. III j,

Krystian Kras kl. III j,

Tomasz Janik kl. III j, 

Tomasz Sienicki kl. II j,

Paweł Kurdziel kl. III e       (kwiecień 2012)      

III miejsce chłopców w klasyfikacji drużynowej XXXV  Edycji Rejonowych Zawodów Sportowo - Obronnych  „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE”  drużyna  w składzie:

Tomasz Janik   kl. III j, 

Michał Więcek   kl. III j,

Kras  Krystian     kl. III j,    (kwiecień 2012)

 

 

 

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!