Start Osiągnięcia uczniów OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZK. 2010/2011
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZK. 2010/2011 Drukuj Email
wtorek, 12 czerwca 2012 22:40

 

 OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZK. 2010/2011

 

Lp.

                                                                  Osiągnięcia

  1.

I miejsce uczennicy Justyny Brągiel w konkursie recytatorskim dla szkół ponadgimnazjalnych w powiecie jasielskim „Aby przetrwała pamięć”

  2.

II miejsce uczennicy Agaty Rachowicz w konkursie recytatorskim dla szkół ponadgimnazjalnych w powiecie jasielskim „Aby przetrwała pamięć”

  3.

Wyróżnienie dla uczennicy Agaty Rachowicz w konkursie recytatorskim „Literacka Nagroda NIKE”

  4.

II miejsce chłopców w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym organizowanej przez IILO (Waldemar Kogut, Tomasz Michalski, Sebastian Suchan, Tomasz Poręba)

  5.

V miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym Chłopców organizowanej przez ZSZ w Krośnie ((Waldemar Kogut, Tomasz Michalski, Sebastian Suchan, Tomasz Poręba)

  6.

Wyróżnienie dla ucznia Pawła Papciaka w Powiatowym Konkursie Literackim „Natura to schronisko dla okaleczonych dusz”

  7.

II miejsce w turnieju Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym (Waldemar Kogut, Sebastian Suchan, Mateusz Ciemniewski)

  8.

IV miejsce ucznia Waldemara Koguta w turnieju Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym

  9.

I miejsce w XIX Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża w Jaśle, organizowanych przez  Zarząd PCK w Jaśle oraz  Policealną Szkołę Medyczną im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle

10.

V miejsce drużyny w XIX  Etapie Okręgowym Mistrzostw Pierwszej Pomocy

11.

Wyróżnienie dla uczennicy Moniki Dyląg w konkursie recytatorskim „Sensowne twory słowne”

12.

Wyróżnienie dla ucznia Szymona Kardasia w konkursie recytatorskim „Literacka Nagroda NIKE”

13.

III miejsce uczennicy Agaty Rachowicz w konkursie recytatorskim poezji współczesnej Bronisławy Betlej - Jedlicze

14.

II miejsce Justyny Brągiel w konkursie recytatorskim „Sensowne twory słowne”

15.

Wyróżnienie dla uczennicy Agaty Rachowicz w konkursie recytatorskim „Sensowne twory słowne”

16.

II miejsce uczennicy Wioletty Marek w etapie rejonowym Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

17.

Przygotowanie i prezentacja przez grupę uczniów części artystycznej na okoliczność akcji charytatywnej „Noworoczny Dar”

18.

IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt  (Ewa Sroka, Czapla Izabela, Magdalena Jasiczek, Paulina Jędryczka )

19.

Przygotowanie i prezentacja przez grupę uczniów audycji w radiu VIA

20.

II miejsce uczennicy Justyny Brągiel w konkursie recytatorskim „Rok Sybiraka”

21.

III miejsce uczennicy Wioletty Marek w konkursie recytatorskim „Rok Sybiraka”

22.

III miejsce uczennicy Agaty Rachowicz w konkursie recytatorskim „Rok Sybiraka”

23.

II miejsce uczennicy Justyny Sanickiej w konkursie Piosenki Patriotycznej „Myśląc Ojczyzna” – Nowy Żmigród.

24.

Udział uczniów w Wojewódzkim Konkursie Poezji Religijnej w Rymanowie.

25.

Udział uczniów w XXI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Teologii Katolickiej na etapie diecezjalnym w Rzeszowie

26.

III miejsce dla uczennicy Eweliny Dąbrowskiej w Powiatowym Konkursie Literackim „Dziennikarzem być”

27.

Udział uczennicy Magdaleny Zawiślak w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Książka, do której powracam”

28.

V miejsce ucznia Łukasza Miki w Powiatowym Konkursie Chemicznym

29.

III miejsce uczniów Tomasza Marka, Tomasza Poręby i Krzysztofa Reczka w V edycji konkursu projektów naukowych projektu FENIKS w województwie podkarpackim za pracę „Model pioruna na pinezkach i lampie plazmowej z żarówki”

30.

I miejsce ucznia Mateusza Fitacza w wojewódzkim konkursie z fizyki „Fuzja jądrowa” w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Fuzja w szkle i społeczeństwie” realizowanego przez Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy w Warszawie

31.

III miejsce ucznia Tomasza Marka w wojewódzkim konkursie z fizyki „Fuzja jądrowa” w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Fuzja w szkle i społeczeństwie” realizowanego przez Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy w Warszawie

32.

Udział ucznia Mateusza Fitacza w ogólnopolskim etapie konkursu z fuzji jądrowej, który odbył się w Łodzi 27 maja 2011, w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Fuzja w szkle i społeczeństwie” realizowanego przez Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy w Warszawie

33.

Udział ucznia Mateusza Fitacza w szkoleniu na temat „Fuzja jądrowa – czysta i bezpieczna energia przyszłości” zorganizowanym przez Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy w Warszawie, które odbyło się w Łodzi, w dniach 26-28 maja 2011 roku

34. 

Prezentacja przez uczniów (Tomasz Marek, Tomasz Poręba, Krzysztof Reczek, Sebastian Suchan, Adam Baca i Mateusz Juszczyk, Marek Ziobrowski, Kamil Kraus) doświadczeń z fizyki w ramach II-go Interaktywnego Pikniku Wiedzy „Dzień Odkrywców” w Rzeszowie w dniu 11 czerwca 2011 roku w namiocie Uniwersytetu Rzeszowskiego, za co otrzymali imienne podziękowania od Dyrektora Instytuu Fizyki UR, pana prof. Igora Tralle

35.

Udział i zwycięstwo uczniów Tomasza Ostręgi i Marka Ziobrowskiego w konkursie regionalnym dotyczącym warsztatów Zobacz-Zbadaj-Zrozum z projektem „Działko Gaussa i akcelerator magnetyczny” w ramach projektu „Odkrywać nieznane, tworzyć nowe”

36.

III miejsca uczniów Tomasza Marka, Tomasza Poręby i Krzysztofa Reczka w V edycji konkursu projektów naukowych projektu FENIKS w województwie podkarpackim za pracę „Model pioruna na pinezkach i lampie plazmowej z żarówki”.

37.

Wyróżnienia dla uczniów  Tomasza Ostręgi i Marka Ziobrowskiego za projekt „Działko Gaussa i akcelerator magnetyczny” oraz Michała Szarka i Kamila Świątka za projekt „Działo dymne” w regionaknalnym konkursie Zobacz-Zbadaj-Zrozum

38.

Uczestnictwo uczniów w dwóch wyjazdach naukowych na zajęcia laboratoryjne; październik 2010 do Instytutu Fizyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach – pracownia mechaniki płynów, maj 2011 do Instytutu Fizyki Uniwersytetu Rzeszowskiego – pracownia elektryczna

39.

Udział ucznia Radosława Zięby w II Edycji Konkursu Grafiki Komputerowej w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle

40.

V miejsce drużyny w zawodach Powiatowych w piłce nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Trzcinicy

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!