Start Osiągnięcia uczniów OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZK. 2009/2010

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZK. 2009/2010

Lp.

1.

II miejsce uczennicy Justyny Potery w etapie rejonowym XVIII edycji Olimpiady promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

2.

Badminton – udział drużyny ( Miłosz Janusz, Sebastian Sysoł, Wojciech Klocek) w półfinale mistrzostw województwa

3.

II miejsce w Powiatowej Licealiadzie piłki siatkowej chłopców

4.

III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców

5.

I miejsce w tenisie stołowym chłopców –Grand Prix Gminy Jasło, drużyna( Kamil Fortuna, Kamil Fornal, Sebastian Suchan)

6.

II  miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowo-Obronnych ,,Sprawni jak żołnierze”(T.Świątek, K.Kras, J.Czajka)

7.

IVmiejsce w Powiatowym Konkursie ,,Azbest out” – uczennica Barbara Ćwik.

8.

Przegląd Piosenki Turystycznej i Poetyckiej na Foluszu – wyróżnienie dla uczennicy Angielki Szmyd.

9.

II miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji Współczesnej Bronisławy Betlej w Jedliczu – uczennica Małgorzata Styrna.

10.

III miejsce w VIII powiatowym Konkursie Teatralnym

11.

Wyróżnienie dla uczennicy Joanny Potrawskiej w  55 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

12.

XVI miejsce uczennicy Katarzyny Kucińskiej w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego – etap wojewódzki

13.

XVIII miejsce uczennic Justyny Michalskiej i Anety Cysorz w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego – etap wojewódzki

14.

VI miejsce ucznia Tomasza Ostregi w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego ,, SPRACHDOKTOR”- etap wojewódzki

15.

IX miejsce uczennicy Eweliny Dąbrowskiej w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego ,, SPRACHDOKTOR”- etap woj.

16.

XI miejsce uczennic Anety Cysorz i Magdaleny Jastrzębskiej w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego ,,SPRACHDOKTOR”- etap woj.

17.

Udział ucznia Krzysztofa Reczka w finale Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego na prezentację multimedialną ,, Kraje niemieckojęzyczne w naszych oczach”

18.

Przygotowanie i prezentacja przez grupę uczniów w rzeszowskim radiu Via audycji ,, Spotkania Bożonarodzeniowe”-styczeń 2010

19.

Przygotowanie i prowadzenie prezentacji ,,Wieczór młodych talentów” Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna- styczeń 2010r

20.

Udział ucznia Krzysztofa Reczka w  finale wojewódzkiego Etapu XXXVI Ogólnopolskiego Konkursu Astronomiczno-Astronautycznego

21.

Udział w finale wojewódzkim ,,II Edycji Konkursu Projektów Naukowych FENIKS „ w kategorii szkół ponadgimnazjalnych uczniów: Dawida Tusińskiego i Grzegorz Czajkowskiego, którzy opracowali projekt ,,Jak zrobić silnik z gumy”

22.

Udział w finale wojewódzkim ,,III Edycji Konkursu Projektów Naukowych projektu FENIKS” uczniów Tomasza Marka i Rafała Buczka, którzy opracowali projekt pt. ,,Badanie właściwości fotoogniwa.”

23.

Udział dziesięciu uczniów w XII edycji ,,Test Matematyka Plus OXFORD Educational” za co zostali wyróżnieni dyplomami.

24.

IX miejsce ucznia Łukasza Kiełtyki w VIII Powiatowy Konkursie Chemiczny dla uczniów klas II-IV szkół ponad gimnazjalnych.