KOMUNIKAT DLA NAUCZYCIELI, PRACOWNIKÓW ORAZ EMERYTOWANYCH NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW SZKOŁY Drukuj Email
środa, 29 kwietnia 2020 12:15

W związku z zaistniałą sytuacją informuję, że wniosek o przyznanie świadczenia socjalnego na rok 2020 można składać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wysłanie wypełnionego wniosku (skan lub zdjęcie) będzie równoznaczne z jego podpisaniem. W przypadku osób, które nie mają możliwości złożenia wniosku drogą elektroniczną formularz można pobrać w sekretariacie szkoły, wypełnić i złożyć po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Niezależnie od formy wnioski proszę złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 maja 2020 r.

Komunikat dotyczy tylko  osób, które do tej pory nie złożyły wniosku.

W załączeniu formularz wniosku.

WZÓR WNIOSKU