Start
WYNIKI EGZAMINÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH Drukuj Email
piątek, 20 marca 2020 09:12

 

Wyniki egzaminów zawodowych z sesji styczeń/luty 2020 uczniom  klas IVd, IVh, IVf, IVk, IIId będą przekazywać wychowawcy.

 

Osoby, które zdawały poprawkę ( a ukończyły szkołę ), aby uzyskać informację o wynikach egzaminu, wysyłają e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w tytule wpisując: „ Wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe /dana kwalifikacja/”, a w treści: imię i nazwisko, pesel i oznaczenie kwalifikacji.

 

Osoby, które nie zdały egzaminu, a chcą go zdawać w sesji czerwiec/lipiec 2020 muszą wypełnić deklarację, zeskanować ją lub zrobić dobrej jakości zdjęcie i przesłać na adres szkoły Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 31.03.2020 roku.

 

Deklaracje można pobrać pod linkiem:
- jednoliterowe dla PP 2012: http://www.oke.krakow.pl/inf/staticpages/index.php?page=20160226113628499 - uczniowie/słuchacze szkół - pokaż
- dwuliterowe dla PP 2017: http://www.oke.krakow.pl/inf/staticpages/index.php?page=20190904130227489 - uczniowie/słuchacze szkół - pokaż

 

 

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!