Konkurs dekoracji stołów Drukuj Email
środa, 04 marca 2020 09:27

W dniu 4 marca 2020 r. w pracowni obsługi konsumenta odbył się Konkurs dekoracji stołów. Do konkursu zgłosiło się 5 dwuosobowych drużyn. Każda drużyna wybrała motyw przewodni i do niego dostosowała elementy dekoracyjne.

Uczestnikami konkursu byli:

Imiona i nazwiska

Kierunek kształcenia

Motyw przewodni

Klaudia Stankowska i Sławomir Sitek

II c

kelner

Romantyczny klimat

Emilia Klęba i Wiktor Gondek

technik analityk

Wiosna, ach to ty

Patrycja Leś i Wiktoria Łagowska

I Pc

technik żywienia i usług gastronomicznych

Spotkanie nad morzem

Agnieszka Kamińska i Kinga Michalska

Na leśnej polanie

Patrycja Machowska i Anita Nadymus

Dzień kobiet

Wszyscy uczestnicy wykazali się pomysłowością, dobrym gustem i zdolnościami plastycznymi. Uczennice jednej z drużyn wykorzystały umiejętności nabyte podczas szkolenia w zakresie „Carving fruit”, zorganizowanego w styczniu w partnerskiej szkole w Svidniku.

Przygotowane dekoracje zostaną wykorzystane podczas Giełdy Zawodów i dni otwartych, które odbędą się już w przyszłym tygodniu.

Komisja konkursowa zrezygnowała z oceny punktowej przygotowanych dekoracji ale nagrodziła wszystkich uczestników ocenami bardzo dobrymi z przedmiotów zawodowych oraz punktami za aktywny udział i zaangażowanie w życie szkoły.

/EL/