Start
"Potrawy karnawałowe w kuchni regionalnej" Drukuj Email
wtorek, 25 lutego 2020 14:16

 

 

3 lutego br. uczniowie klasy I Pc Technikum żywienia i usług gastronomicznych przygotowali z pomocą Pani: Małgorzaty Paluch i Moniki Więcek – Furmanek prezentację gastronomiczną „ Potrawy karnawałowe w kuchni regionalnej”. Wśród potraw znalazły się : proziaki, kołacz, pieróg zawadzki, cebularze, kapuśniaczki, oponki czy jarski pasztet z kaszy gryczanej. Uczennice zaprezentowały potrawy pozując w stroju ludowym z naszego regionu. Była to ciekawa lekcja lokalnych tradycji i kulinarnych zwyczajów karnawałowych w naszym regionie.

MW-F.

 

FOTOGALERIA

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!