Start
Dni Otwarte WSIiZ Drukuj Email
wtorek, 25 lutego 2020 13:12

 

5 lutego uczniowie naszej szkoły z klasy IV D technik analityk i III F technik logistyk wraz z wychowawcami:Panią Krystyną Styczyńską i Moniką Więcek – Furmanek uczestniczyli w Dniach Otwartych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie- Kielnarowej. Była to już kolejne wizyta uczniów w WSIiZ zorganizowana w ramach współpracy naszej szkoły z uczelnią.

Dni Otwarte odbywały się pod hasłem „Ekspedycja Przyszłość”. Po powitaniu przez studentów uczelni młodzież miała możliwość porozmawiać z przedstawicielami różnych kierunków i zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2020/2021. Po uroczystym powitaniu na auli uczelni przez przewodniczącego i wiceprzewodniczącą samorządu studenckiego WSIiZ młodzież z opiekunami uczestniczyła w wykładzie inaugurującym dr Ewy Woydyłło- Osiatyńskiej pt.” Sfejsowani. Jak media społecznościowe wpływają na nasze życie, emocje i relacje z innymi”. Młodzież mogła również skorzystać z porad dietetycznych, zbadać poziom tłuszczu w organizmie, skorzystać z fachowego masażu lub wcielić się w rolę pilota samolotu na symulatorze. Uczniowie wzięli również udział w przygotowanych przez studentów warsztatach. Klasa IV D w warsztatach kosmetycznych, klas IIIF w warsztatach programowania robota samojezdnego. Uczestnictwo w Dniach Otwartych było ciekawym doświadczeniem dla naszej młodzieży, które z pewnością bardzo przybliżyło studenckie życie.

 

FOTOGALERIA

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!