Start
Zapach świąt... Drukuj Email
czwartek, 19 grudnia 2019 11:23

 

 

16. grudnia w szkole zapachniało świętami. Każde święta mają swoje aromaty. Boże Narodzenie kojarzy nam się z zapachem zielonej choinki, wigilijnych potraw, siana na stole. Przygotowania do świąt to też świąteczne wypieki i m.in. intensywny i charakterystyczny  aromat pierników. Ten właśnie zapach roznoszący się po korytarzach szkolnych to zasługa klasy I Pc – technikum żywienia i usług gastronomicznych. Uczniowie tej klasy podczas zajęć upiekli i dekorowali pierniczki, które zaprezentowali na tle świątecznie udekorowanego stołu.

/MP,EP/

FOTOGALERIA

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!