Start
Spotkanie z przedstawicielem Akademii Marynarki Wojennej Drukuj Email
czwartek, 19 grudnia 2019 11:19

Uczniowie klas 3h i 4h uczestniczyli 13 grudnia w zajęciach z przedstawicielem Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni. Ofertę edukacyjną uczelni przedstawił podchorąży Szymon Syzdek -  student AMW. Zapoznał on uczniów z zaletami studiów na tej uczelni, opisał warunki socjalne, szanse kariery oraz przedstawił harmonogram i warunki rekrutacji. Może byłoby wspaniale zobaczyć kiedyś naszych absolwentów w murach tejże uczelni, w pięknych mundurach Marynarki Wojennej. Ahoj Smile

FOTOGALERIA

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!