Start
Dobrze, że jesteś Drukuj Email
wtorek, 03 grudnia 2019 10:45

 

29 listopada grupa 17  wolontariuszy (z klas 1 PC, 1 GD, 2 C, 2 F, 3 C) z naszej szkoły uczestniczyła w IV Jasielskim Dniu Osób Niepełnosprawnych. Nasi uczniowie pod opieką pedagoga szkolnego podobnie jak w latach ubiegłych poprzez swoją pomoc i pracę na rzecz innych mieli możliwość poznać bliżej środowisko osób z niepełnosprawnościami oraz ich opiekunów. Nasz udział polegał na pomocy w organizacji i przebiegu spotkania. Nasi uczniowie uczyli się empatii, postaw i zachowań prospołecznych oraz mieli możliwość przełamywać bariery i stereotypy na temat niepełnosprawności.

Integracja, wrażliwość i otwarcie na potrzeby drugiego człowieka oraz praca w grupie to umiejętności, które pomagają patrzeć na świat i ludzi z szacunkiem i życzliwością.

Dziękuję wszystkim wolontariuszom na chętny udział oraz ich zaangażowanie i postawę oraz zapraszam do dalszej pracy.

Pedagog szkolny

FOTOGALERIA

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!