Msza Święta wypominkowa Drukuj Email
wtorek, 12 listopada 2019 13:41

7 listopada 2019 roku, w kościele pw. MB Częstochowskiej w Jaśle, odprawiona została Msza Święta połączona z odczytaniem tych, którzy odeszli już z naszej wspólnoty szkolnej: zmarłych nauczycieli, rodziców i uczniów. Chcemy Bożemu Miłosierdziu polecać ich dusze, prosząc dla nich o wieczną nagrodę. Modlitwa za zmarłych jest wyrazem wdzięczności i wiary w życie wieczne. W naszych intencjach modlitewnych polecaliśmy Panu Bogu, tych, którzy podjęli trud kształcenia i wychowania, przekazując wiedzę i wzorce zachowań a przez to zachęcali nas aby stawać się ludźmi dobrymi, światłymi i otwartymi na drugiego człowieka. Dziś nie ma już ich wśród nas, ale pamięć o nich trwa nadal. W naszych modlitwach prosiliśmy dla nich o łaskę nieba. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ...

Ks. KK