Start
TURNIEJ GRY PLANSZOWEJ " CZAS NA START-UP'' Drukuj Email
piątek, 22 listopada 2019 10:28

 

 

W dniu  19 listopada  drużyna uczniów naszej szkoły wzięła udział w turnieju  gry  „CZAS NA STRT – UP”, który rozgrywał  się w Rzeszowie. Uczniowie klasy II c ;  Emilia, Klaudia, Sławek  i Wiktor zmierzyli się z drużynami z  województwa podkarpackiego. W rozgrywkach wzięło udział 55 drużyn. Spośród nich 3 najlepsze pojadą na finał do Warszawy. Nasza drużyna nie zakwalifikowała się do ścisłej czołówki ale walczyła dzielnie i uplasowała się w połowie stawki.

 

FOTOGALERIA

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!