Konkurs WIEDZY O ŻYWIENIU 2020 Drukuj Email
czwartek, 14 listopada 2019 12:32

Konkurs Wiedzy o Żywieniu 2020

Dyrektorzy, Nauczyciele i Uczniowie szkół podstawowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Żywieniu, organizowanym w Zespole Szkół nr 3 w Jaśle.

Podobnie jak w latach poprzednich konkurs składa się z trzech etapów: dwa pierwsze to rozgrywki indywidualne (konkurs plastyczny oraz test wiadomości o żywieniu), etap trzeci obejmuje rozgrywki drużynowe.

Terminarz konkursu:

ü do 20 grudnia 2019 r. – wysłanie deklaracji udziału w konkursie na adres ZS nr 3 w Jaśle;

ü 30 stycznia 2020 r. – szkoły, które zgłosiły udział w konkursie otrzymują losowo wybrany temat prezentacji;

ü  28 lutego 2020 r. - ostateczny termin oddania prezentacji w programie Power Point w sekretariacie Zespołu Szkół nr 3;

ü  5 marca 2020 r. o godz. 10.30 - etap pisemny w formie testu;

ü  24 marca 2020 r. o godz. 10.30 - etap drużynowy.

Deklarację udziału w konkursie należy wysłać pocztą na adres:    Zespół Szkół nr 3 w Jaśle

38-200 Jasło

Deklaracja powinna zawierać:

• formularz zgłoszeniowy ( jeden dla wszystkich uczniów),
  • zgody na przetwarzanie danych osobowych (dla każdego ucznia oddzielnie)

Regulamin konkursu oraz wymagane dokumenty zostały wysłane  na adresy mailowe szkół.

Zapraszamy   Smile