Kwesta na Nowym Cmentarzu Drukuj Email
piątek, 08 listopada 2019 14:47

1 Listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych,  młodzież z naszego Szkolnego Koła Caritas kwestowała   na Nowym Cmentarzu w Jaśle.

Kwesta zorganizowana została przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej, okrąg Jasło, na rzecz pomocy dzieciom z powiatu jasielskiego.

W kweście uczestniczyli członkowie Szkolnych Kół Caritas jasielskich szkół ponadgimnazjalnych                           (i ponadpodstawowych).  Zbiórka trwała od 8.00 do 16.30.  Nasi uczniowie kwestowali od 14.00 do 16.30. Odwiedzający jasielską nekropolię mogli  złożyć dobrowolne datki, z których zostaną zakupione paczki mikołajkowe dla potrzebujących dzieci.

Wszystkim wolontariuszom i ofiarodawcom  w imieniu organizatorów serdecznie dziękuję.

BR