Start
Dzień Edukacji Narodowej. Podpisanie umowy z LOT AMS Drukuj Email
piątek, 18 października 2019 14:43

 

W dniu 11 października 2019 r. w Zespole Szkół nr 3 im. Stanisława Pawłowskiego odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość połączona była z podpisaniem umowy patronackiej ze  Spółką LOT Aircraft Maintenance Services (LOTAMS), która jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw na specjalistycznym rynku MRO – maintenance repair and overhaul – obsługa techniczna samolotów wąsko i szerokokadłubowych.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez panią dyrektor Agnieszki Chłopek gości obecnych na uroczystości: pani Alicji Zając – senator Rzeczypospolitej Polskiej, pana Adama Pawlusia – starosty Powiatu Jasielskiego, pani Katarzyny Klimczak – zastępc Dyrektora Powiatowego Urzędu Pacy w Jaśle, przedstawicieli firmy LOTAMS: pani Darii Korcz- Project Manager w Biurze Sprzedaży i Rozwoju produktu odpowiedzialna za projekty współfinansowane ze źródeł zewnętrznych, pana Pawła  Szymanka – Szefa  Służby Obsługi Liniowej w projekcie budowy bazy na Jasionce lider zespołu odpowiedzialnego z organizacje bazy, pana Wojciecha Derdę  Inżyniera Lotniczego w projekcie budowy bazy na Jasionce odpowiedzialnego za  organizacje obszaru obsługi warsztatowej oraz pana Artura Szymańskiego  Inżyniera  lotniczego w projekcie budowy bazy na Jasionce odpowiedzialnego za komponent osobowy. Na uroczystości obecny był  również pan Tadeusz Stasiak przedstawiciel Rady Rodziców. Przed częścią artystyczną odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. Przesłanie do młodzieży wygłosił kierownik  laboratorium pan Tadeusz Kalita.
Po ślubowaniu pani Agnieszka Chłopek życzyła wszystkim nauczycielom  oraz pracownikom administracji i obsługi wielu sił i wytrwałości oraz wręczyła nagrody przyznane z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Następnie miało miejsce uroczyste podpisanie umowy patronackiej
z firmą LOTAMS. Umowę w imieniu Zespołu Szkół nr 3 podpisała dyrektor Agnieszka Chłopek, a ze strony firmy LOTAMS pan Paweł Szymanek. Przedmiotem porozumienia jest współpraca spółki ze szkołą w zakresie kierunków nauczania technik mechatronik i technik logistyk.

Następnie głos zabrał pan Adam Pawluś – Starosta Jasielski. Wyraził on zadowolenie, że szkoły powiatu jasielskiego prężnie się rozwijają, a młodzież ma możliwość współpracy
z największymi firmami w kraju. Głos również zabrała pani senator Alicja Zając życząc nauczycielom w dniu ich święta dużo wytrwałości i zadowolenia z pracy zawodowej. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku. Część artystyczną przygotowała pani Ewa Łącka wraz z uczniami klasy 2d.

FOTOGALERIA

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!