Europejski Dzień Języków Drukuj Email
wtorek, 01 października 2019 11:09

26 września uczniowie Zespołu Szkół z klas I Gd, II d, II f oraz III k wzięli udział w obchodach Europejskiego Dnia Języków w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie.

W programie wydarzenia znalazły się warsztaty – gry i zabawy językowe w kilku sekcjach - angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej oraz rosyjskiej.

Mamy nadzieję, że uczestnictwo w warsztatach z języka angielskiego i niemieckiego było dla naszych uczniów ciekawym i owocnym doświadczeniem.

W ramach obchodów zorganizowano także konkurs „FOTOLAB Językowy” na najbardziej kreatywne zdjęcie związane z językami obcymi.

Zwycięzców wyłoniono 7 października przez głosowanie w mediach społecznościowych, a zostały nimi uczennice klasy IId: Adrianna Marek, Monika Król i Angelika Król. Dziewczynom serdecznie gratulujemy!

Organizatorami wyjazdu były Panie Beata Woźniak oraz Monika Żmigrodzka.