II etap Wojewódzkiego V Konkursu Logistycznego Drukuj Email
poniedziałek, 03 czerwca 2019 09:34

30 maja w Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w drugim etapie- Wojewódzkim V Konkursie Logistycznym. Zespół w składzie : Melania Gądek z klasy II F, Alan Bobula z klasy III F i Dawid Chajec również z klasy III F jako zwycięzcy etapu szkolnego zmagali się z zadaniami z zakresu transportu, spedycji i logistyki. Po zakończeniu konkursu prace sprawdzała Komisja Konkursowa a młodzież w tym czasie miała okazje posłuchać wykładu Tomasza Pietrycha z Busines Solutions. Nagradzane było sześć pierwszych miejsc,pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dyplomy otrzymali również opiekunowie . Nasi uczniowie zajęli miejsca w I dziesiątce najlepszych logistyków , ale cytując słowa Pani Dyrektor Zespołu Szkól nr 2 w Rzeszowie „ Już sam udział w konkursie i to , że dotarliście do etapu wojewódzkiego jest dużym sukcesem. Jesteście najlepszymi logistykami w województwie.” Z pewnością są to bardzo motywujące słowa dla wszystkich uczestników konkursu. Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .

MW-F.

optimeks