Szkolne Rekolekcje Wielkopostne Drukuj Email
środa, 17 kwietnia 2019 21:43

W dniach od 3. do 5. kwietnia br. w kościele p.w. M.B. Częstochowskiej w Jaśle odbyły się Szkolne Rekolekcje Wielkopostne pod hasłem „ Idę za Nim”.

W spotkaniach rekolekcyjnych uczestniczyli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły oraz Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle.

Tegoroczne Rekolekcje prowadził ks. Krzysztof Kalamaszek z parafii p.w. Chrystusa Króla w Jaśle.Ksiądz Rekolekcjonista w kolejne dni podjął tematy:  „Kocha mimo grzechu” i „Trafiłem!”.  Bardzo żywiołowo starał się przedstawić przekazywane treści, zapraszając uczestników rekolekcji od odgrywania scenek oraz prezentując okolicznościowe filmy.

Podczas Rekolekcji był czas na osobistą adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz możliwość spowiedzi świętej.

Rekolekcje zakończyła uroczysta Msza Święta i błogosławieństwo .

Dziękuję wszystkim osobom, które w jakikolwiek  sposób przyczyniły się do organizacji i przebiegu tegorocznych Rekolekcji, zwłaszcza naszej scholce i Liturgicznej Służbie Ołtarza.

Dzień 1

Dzień 2